ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13005407
nr 1300 5407
Nyrokoko, 160x61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:28:44
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.